نتایج جستجو برای عبارت :

چگونه تاریخ تولد به گوگل اضافه کنیم

فراموش کردن روز تولد یک دوست یا یک خویشاوند می تواند میتواند بعدها در ارتباط شما با آن فرد مشکل ایجاد کنید. خوشبختانه در عصر دیجیتال امروز روش های بسیاری برای یادآوری تولد وجود دارد. به عنوان مثال ما در فیس بوک میتوانید اعلان هایی درباره تولد شخص دریافت کنیم. اما همه از این شبکه اجتماعی استفاده نمی کنند و یا به راحتی تولد خود را به پروفایل اضافه نمی کنند. به همین خاطر ممکن است این رویداد را فراموش کنید. اما گوگل اینبار به داد کاربران رسیده و ق
بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ العرب الجاهلی و أثره على التفسیر
االدروس علیها كلمة سر یتم تسلیمها للطالب عند التسجیل 

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
تاریخ العرب الجاهلی و أثره على التفسیر 1

2
تاریخ العرب الجاهلی و أثره على التفسیر 2

3
تاریخ العرب الجاهلی و أثره على التفسیر 3

4
تاریخ العرب الجاهلی و أثره على التفسیر 4

5
تاریخ العرب الجاهلی و أثره على التفسیر 5

6
تاریخ العرب الجاهلی و أثره على التفسیر 6

7
تاریخ العرب الجاهلی و أثره على التفسیر 7

8
تاریخ ا
,رتبه اول گوگل ,چگونه در صفحه اول گوگل باشیم,رتبه اول گوگل در عرض چند دقیقه ,چگونه رتبه یک گوگل را کسب کنیم؟ ,رتبه اول گوگل به صورت تضمینی ,چگونه در گوگل اول باشیم ,ایده پردازان 27 (1): رتبه اول گوگل شدن! با حقایق SEO ,رتبه اول گوگل : آوردن سایت به صفحه اول گوگل و نمایش سایت در سرچ ,ویژگی سایت های رتبه اول گوگل ,دریافت رتبه اول گوگل به صورت تضمینی ,صفحه اول گوگل را در 10 دقیقه بدست آورید ,صفحه اول گوگل ,سئو و بهینه سازی سایت: رتبه اول گوگل ,نکات طلایی جهت ق
خرید تم تولد، تم تولد، تم تولد دخترانه، تم تولد زنانه ، تم تولد مردانه، تم تولد پسرانه، تم، تم جشن، تم پارتی، تم صورتی، تم مشکی، تم یلدا، تم آبی، تم قرمز، تم رزگلد، تم خفن، تم پارتی، تم تولد دختر، تم جشن تولد، تم صورتی سفید، تم آبی و سفید، تم نوزادی، تم خردسالی، تم کودک، تم زرد، تم جنگل، تم خرس
همانطور که می دانید گوگل قوی ترین موتور جستجوگر دنیاست، هنگامی که چیزی را در گوگل جستجو می کنیم معمولا میلیون ها و یا حتی میلیاردها نتیجه، در نتایج جستجو نمایش داده می شود.

از بین این همه نتایج تنها شاید چند مورد آن، چیزی باشد که به دنبالش هستیم. به همین جهت و برای رسیدن به نتیجه مورد نظر در سرچ گوگل می بایست یکسری موارد را در نظر داشته و آنها را به کار بگیریم. در این مطلب روشهای جستجو در گوگل مطرح خواهد شد.
عملکرد ساختاری سرچ گوگل
طبق گفته
یکی از قدرتمند ترین ابزارهای گوگل می باشد، که به مدیریت وبسایت ما در موتور جستجو گر گوگل کمک میکند. به این صورت که اول به ما اطمینان میدهد جستجوگر گوگل به سایت ما دسترسی دارد، سپس اطلاعاتی در اختیار ما میگذارد که با مطالعه و پیگیری آنها درمیابیم گوگل سایت ما را چگونه میبیند و برای بهینه سازی سایت خود چه مواردی هست که باید در نظر بگیریم.
یکی از رایج ترین سؤالات شرکت ها و صاحبان کسب و کار این است که: آیا تبلیغات گوگل برای کار من مناسب است یا خیر؟ برای درک این موضوع به بررسی و آنالیز تبلیغات گوگل (Google Ads) می پردازیم.تبلیغات گوگل چیست؟
گوگل ادز یکی از پیشرفته ترین پلتفرم‌های تبلیغاتی است که به کسب و کارهای کوچک و بزرگ اجازه می دهد تا محصولات و خدمات خود را در سریع‌ترین زمان ممکن برای مشتریان بسیار تبلیغ کنند. اگر از تبلیغات گوگل استفاده کرده باشید می دانید که گزینه ها و تنظیمات م
رقص گوگل یا دنس Google Dance e چیست
الگوریتم گوگل دنس ( Google Dance ) یا این که رقص گوگل چیست؟ گوگل دنس یا این که رقص گوگل یک کدام از الگوریتم‎های تهیه شده به وسیله گوگل است تا در پی آن سایت‎ها محک زده شوند . این الگوریتم سبب ساز می‎شود که رنک وب‎سایت شما در حاصل جستجوی گوگل به طریق فزاینده‎ای بالا و زیر شود .

ادامه مطلب
خیلی خوب در این درس می‌خوایم در مورد اضافه کردن کلیدواژه‌ها و تحقیق کلیدواژه صحبت کنیم. زمانی که اولین گروه تبلیغاتی‌ گوگل ادوردز رو می‌سازید گوگل به شما ایده‌هایی در سمت راست صفحه می‌ده و در ادامه فرصتی برای وارد کردن یک کلیدواژه به ازای هر خط در سمت چپ.
ادامه مطلب
گوگل برای سرگرم‌کردن مردم در روزهای قرنطینه،‌ مجموعه‌ای از بازی‌های کوتاه را در قالب Doodle دردسترس قرار داده است که می‌توانید همین حالا تجربه کنید.
گوگل به‌مناسبت‌های مختلف نظیر تولد و سالگرد و رویدادهای خاص لوگو صفحه‌ی اصلی خود را تغییر می‌دهد. لوگو‌های تغییریافته و موقتی گوگل با نام دودل (Doodle) شناخته می‌شود و به‌طورکلی جذاب است. گوگل گاهی اوقات بازی‌های تعاملی و کوتاهی
ادامه مطلب
شرکت گوگل در تازه ترین خبر های خود از قابلیت جدید نقشه گوگل خبر داد. نقشه گوگل که امروز کاربرد بسیار زیادی در پیدا کردن مسیر ها برای افراد ناآشنا به مسیر دارد. به زودی امکان جدیدی را اضافه خواهد کرد. که اگر شما یا راننده تاکسی 500 متر از مسیر اصلی دور شوید اخطار می دهد. و کاربر را با خبر می کند.
ادامه مطلب
تولد گل دختر، روز جمعه هفده بهمن برگزار شد..
با تم خرگوشی مامان ساز.. یه ریسه و سه تا بادکنک و کیک خرگوشی دست ساز ِِ بی بی اش.
با حضور عمه هاش و شب با خانواده خودم..
با مقداری حواشی..
امیدوارم دل کسی نشکسته باشه و کسی تو زحمت بی جا نیفتاده باشه..
من نیتم تماما خیر بود و واقعا توقع کادو نداشتم..
سعی کردم به ساده ترین شکل ممکن جشن بگیرم..
ولی خب به این نتیجه رسیدم که سال دیگه لااقل به اسم "تولد" برنامه ای نگیرم.. برای هیچ کدوم مون..
امسال چون اولین تولد دخت
امروز ی سرویس رو دیدم اسمش گوگل سایت هس
واسه طراحی سایته ولی امکانات به شدت کمی داره و اصلا به درد نمیخوره به خوای توش چیز بزاری (مثل فایل ورد یا اکسل) باید تو گوگل درایو باشه یا اینکه با نرم افزار های خود گوگل ساخته باشی (مثل گوگل فرم یا داکز ) که اصلا حال نمیده چون ی سرویس آنلاینه ببینیم چجوریه
خب بچه‌ها به تمرین اضافه کردن کلیدواژه‌های منفی در گوگل ادوردز خوش اومدین! خب همونطور که اینجا می‌بینید زبانه‌ی کیورد رو داخل یکی از گروه‌های تبلیغم باز کردم، حالا برای اضافه کردن کلیدواژه‌های منفی اگر یک فهرستی از کلیدواژه‌ها رو از قبل تعیین کردید تا به گروهتون اضافه کنید،
ادامه مطلب
معروف شدن در گوگل مهم است؟
هر کسی می‌خواهد در جهان مشهور باشد و همه از معروف بودن خوششان می‌آید. در حال حاضر، اینترنت به‌سرعت در حال رشد است. چگونه در گوگل معروف شویم؟ اگر شما هم می‌خواهید در اینترنت باشید و به‌محض اینکه اسم شما را گوگل جستجو کردند نمایش داده شود تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. محبوب شدن و نفر اول در گوگل شدن کار ساده‌ای نیست و باید کارهای زیادی انجام دهید تا به این مهم دست‌ یابید.

ادامه مطلب
ثبت وبسایت در گوگل
ثبت سایت در موتور جستجوی گوگل با اتصال به سرچ کنسول واجب نیست و برای آنکه بدانید سایت شما در موتور جستجوی گوگل ایندکس شده و یا این که خیر کافی است نشانی سایت خویش را در گوگل کاوش نمائید . در حالتی که که جدیدا وبسایت را ثبت کرده اید ممکن است سایت شما در گوگل ایندکس نشده باشد و برای ایندکس سریعتر به وسیله گوگل خوب تر است وبسایت خویش را در گوگل ثبت فرمایید .

ادامه مطلب
ثبت وبسایت در گوگل
ثبت سایت در موتور جستجوی گوگل با اتصال به سرچ کنسول واجب نیست و برای آنکه بدانید سایت شما در موتور جستجوی گوگل ایندکس شده و یا این که خیر کافی است نشانی سایت خویش را در گوگل کاوش نمائید . در حالتی که که جدیدا وبسایت را ثبت کرده اید ممکن است سایت شما در گوگل ایندکس نشده باشد و برای ایندکس سریعتر به وسیله گوگل خوب تر است وبسایت خویش را در گوگل ثبت فرمایید .

ادامه مطلب
برای آن که بتوان کمی ، حتی شده کمی زندگی کرد ، باید دو بار متولد شویم !ابتدا تولد جسممان است و سپس تولد روحمان.هر دو تولد مانند کنده‌شدن می‌مانند ؛تولد اول بدن را به این دنیا می‌کشاند و تولد دوم ، روح را به آسمان پرواز می‌دهد ...تولد دوم من زمانی بود که تو را ملاقات کردم ! کریستین بوبن فراتر از بودن.#دلتنگی#دستم_را_رها_نکن#لبیک_یا_حسین#لبیک_یا_اباالفضل#حب_الحسین_یجمعناعشق یعنی به تو رسیدن...یعنی نفس کشیدن، تو خاک سرزمینت...
گوگل ادوردز یا همون پلتفرم تبلیغاتی گوگل که اخیرا اسمش رو به
گوگل ادز تغییر داده برای نمایش تبلیغات از مزایده استفاده می‌کنه. البته
مزایده گوگل مثل همه مزایده ها نیست و سبک خاص خودش رو داره. توی این
مزایده تبلیغ کنندگان برای نمایش آگهی‌شون توی گوگل برای کلمات کلیدی مختلف
یک قیمتی رو پیشنهاد می‌دن... حالا نوبت گوگل هست که قیمت ها و کیفیت
تبلیغات رو بررسی کنه برای نمایش تبلیغات رتبه تعیین کنه و بعضی از اونها
رو از گردونه رقابت حذف کنه ...می
اومدم تاریخ تولدمو توی جیمیل درست کنم بعد سیزده سال رو که وارد کردم یهو گفت:حساب شما غیرفعال است. اصلا حواسم نبود گوگل کمتر از چهارده رو حساب نمی کنه:| بعدش رفتم درستش کنم. گفت که عکس کارت شناسایی معتبر بفرستید:| هیچی دیگه منم که کارت شناساییم کجا بود؟؟ اصلا مگه اطلاعات درست به گوگل دادم که کارت شناسایی بدم؟؟ بعدش گوگل گفت که اگه درستش نکنید جیمیلتون تا 29 روز دیگه حذف میشه
تمام ایمیل هام پاک شد:|
(نه که کسی توی مجازی بهم تولدامو تبریک نمی گه برا
آموزش تصویری ساختن جیمیل و ایجاد جیمیل
سالیان سال است که گوگل، نه نتها به عنوان یک موتور جستجوی قدرتمند که به صورت یکی از سرویس‌های اصلی برای انتقال و پردازش اطلاعات میان گوشی‌های هوشمند شناخته می‌شود. از این رو، بسیاری از کاربران اقدام به ساختن جیمیل می‌نمایند و با کمک آن، از سرویس‌های بسیار گسترده گوگل استفاده می‌کنند. برقچی در این مقاله آموزشی ساخت و ایجاد جیمیل قصد دارد به صورت تصویری و مرحله به مرحله، نحوه ساخت اکانت گوگل را آموز
تبلیغات در گوگل
توسط پارتنر رسمی گوگل
برای موفقیت در تبلیغات گوگل:۱: تحلیل و انتخاب بهترین کلمات کلیدی۲: بهینه سازی صفحه فرود برای رفع نیاز جستجوگر کالا و خدمات شما۳: نوشتن جملات و توضیحات حرفه ای مناسب برای جذب مشتری پتانسیل۴: تنظیم کمپین حرفه ای توسط متخصصین گوگل ادورز۵: آنالیز نتایج و اصلاح مداوم مراحل ۱ تا ۴
معروف شدن در گوگل مهم است؟

هرکسی می‌خواهد در جهان مشهور باشد و همه از معروف بودن خوششان می‌آید. در حال حاضر، اینترنت به‌سرعت در حال رشد است. چگونه در گوگل معروف شویم؟ اگر شما هم می‌خواهید در اینترنت باشید و به‌محض اینکه اسم شما را گوگل جستجو کردند نمایش داده شود تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. محبوب شدن و نفر اول در گوگل شدن کار ساده‌ای نیست و باید کارهای زیادی انجام دهید تا به این مهم دست‌ یابید.
ادامه مطلب
امنیت یکی از اولویت‌های مهم گوگل است و به‌زودی گواهی SSL یکی از عوامل اصلی بالا رفتن رنکینگ سایت‌ها در این موتور جستجو خواهد شد. گوگل در وبلاگ رسمی خود اعلام کرده‌است، با توجه به اهمیت امنیت برای گوگل، و رسیدن به این هدف که کاربران از طریق گوگل به وب‌سایت‌های امن هدایت گردند: این … تاثیر SSL بر SEO (سئو) و رنک گوگل
منبع : وبلاگ ایران سرور
چگونه یک محتوای خوب بنویسیم
متاسفانه به دلیل استفاده از روش های ناصحیح بهینه‌سازی سایت بسیاری از سایت‌ها در کوتاه مدت و درازمدت رتبه خود را از دست می دهند.دلیل اصلی جریمه شدن سایت توسط گوگل، عدم بهینه‌سازی سایت طبق روش های صحیح بهینه‌سازی سایت و مطابق با آخرین الگوریتم گوگل است.شما تلاش زیادی برای بهینه‌سازی سایت خودتان می کنید تا ورودی خوبی را از موتور جستجوگر گوگل دریافت کنید ولی ناگهان در یک روز می بینید که سایت شما در 100 رتبه اول گوگ
متاسفانه به دلیل استفاده از روش های ناصحیح بهینه‌سازی سایت بسیاری از سایت‌ها در کوتاه مدت و درازمدت رتبه خود را از دست می دهند.دلیل اصلی جریمه شدن سایت توسط گوگل، عدم بهینه‌سازی سایت طبق روش های صحیح بهینه‌سازی سایت و مطابق با آخرین الگوریتم گوگل است.شما تلاش زیادی برای بهینه‌سازی سایت خودتان می کنید تا ورودی خوبی را از موتور جستجوگر گوگل دریافت کنید ولی ناگهان در یک روز می بینید که سایت شما در 100 رتبه اول گوگ
گوگل انتخاب کننده googlebot desktop و mobile را برای نتایج سئو ی خوب اضافه می کند .
هم اکنون گوگل ابزار سئو یی در اختیار شما گذاشته است که می توانید مشکلات سایت خود را با ایندکسینگ اولیه در موبایل بررسی کنید .
گوگل اطلاع داد که ابزار بررسی نتایج سئو ی قدرتمند را آپگرید کرده است تا به توسعه دهندگان و سئو کار ها اجازه دهد تفاوت بررسی سایتشان در گوگل بوت دسکتاپ و موبایل را مشاهده کنند .
چرا به شما اجازه انتخاب می دهد ؟
یکی از دلایلی که یک سایت ممکن است ب
سنگ ماه تولد و رنگ زنده آن بهترین راه برای ارتباط گرفتن با ماه ایست که در آن متولد شده اید.از همین رو سنگ های ماه تولد یکی از محبوب ترین هدیه ها برای خود و کسانی که دوستشان دارید محسوب می شوند.بازار خرید این نوع سنگ ها این روزها حسابی داغ است.در این مطلب قصد داریم شما را با انواع سنگ های ماه های مختلف سال آشنا سازیم.
سنگ تولد چیست؟
سنگ تولد سنگی است قیمتی یا نیمه قیمتی که با توجه به ویژگی های ماه تولد فرد مناسبترین رنگ و خواص را دارد.اگر عجله دار
پارتنر گوگل ادوردز شدن کار راحتی نیست اما با رعایت چند نکته و ارسال یک سری مدارک خاص و دریافت نتایج خوب در مدیریت اکانت‌های گوگل ادز می توانید تبدیل به پارتنر گوگل (مجری تبلیغات در گوگل) شوید. در اصل آژانس‌های تبلیغاتی که با مشتری های زیادی برای انجام تبلیغ در گوگل همکاری دارند می‌توانند به عنوان پارتنر گوگل فعالیت کنند.
ادامه مطلب
سلام توی این پست میخوام سرویس های خدماتی گوگل رو بشما معرفی کنم، پروژه های گوگل خدماتی رو بصورت رایگان به مخاطبان عرضه میکنند این پروژه ها معمولا روی همه دستگاهایی که با اکانت گوگل روی انها وارد میشوید همگام سازی میشن و قابلیت دسترسی به اطلاعات از اکانتتون در همه دستگاه هارو میدن.
یک ویژگی مهم اپهای گوگل اینه که رابط کاربری ساده و مفیدی دارند.
ادامه مطلب
خرید ورودی گوگل

آیا خرید ورودی گوگل برای سئوی سایت مناسب است ؟
جواب این سوال به دو علت بستگی داره
1. آیا سئو کار حرفه ای از این روش بدرستی و متناسب با وضع سایت استفاده میکنه یا خیر
2. کیفیت و تایم بازدیدها قابل قبول باشه

در زیر بالاترین کیفیت موجود در بازار را به شما معرفی میکنم
و در مورد متناسب بودن با وضع سایت بعد یا قبل از خرید می توانید مشاوره بگیرید :
ورودی گوگل
این بازدیدها در آنالیز گوگل و الکسا و همچنین رتبه ی الکسا
و درصد گوگل آپستری
Structured Data
اگر گوگل متوجه کد نشانه گذاری در سایت شود می تواند آن ها را به rich snippets سایت اضافه کند. برای مثال rich snippets یک کتاب فروشی می تواند میانگینی از تعداد بازدیدکنندگان و یا رنج قیمت کتاب ها باشد. برای اضافه کردن این کدهای نشانه گذاری می توان از فرمت های schema.org مثل Microdata و RDF و یا شیوه های دیگر مانند Microformats. استفاده کرد. همچنین می توان از Data Highlighter گوگل وبمستر نیز استفاده نمود. صفحه Structured Data در گوگل وبمستر اطلاعاتی درباره دستورالعمل های ساختار یا
سلام بچه‌ها درس امروز هدف‌گذاری زبانی به عنوان یکی از گزینه‌های گوگل ادوردز هست که اون رو به درستی درک نکردن و ازش خوب استفاده نمی‌کنن. نحوه‌ی عملکرد هدف‌گذاری زبانی اینه که شما یک زبان رو برای قرار دادن تبلیغات انتخاب می‌کنید بعدش تبلیغاتتون رو به اون زبان می‌سازید و کلیدواژه‌ها رو بر اساس همون زبان اضافه می‌کنید زیرا گوگل ادوردز و به طور کلی گوگل تبلیغاتتون رو ترجمه نمی‌کنن و شما تبلیغ رو با همون تنظیمات به کاربرها ارائه می‌کنین.
سلام بچه‌ها درس امروز هدف‌گذاری زبانی به عنوان یکی از گزینه‌های گوگل ادوردز هست که اون رو به درستی درک نکردن و ازش خوب استفاده نمی‌کنن. نحوه‌ی عملکرد هدف‌گذاری زبانی اینه که شما یک زبان رو برای قرار دادن تبلیغات انتخاب می‌کنید بعدش تبلیغاتتون رو به اون زبان می‌سازید و کلیدواژه‌ها رو بر اساس همون زبان اضافه می‌کنید زیرا گوگل ادوردز و به طور کلی گوگل تبلیغاتتون رو ترجمه نمی‌کنن و شما تبلیغ رو با همون تنظیمات به کاربرها ارائه می‌کنین.
برگزاری جشن تولد یکی از آداب و رسوم قدیم ایرانیان بوده است . محل برگزاری تولد مهم نیست که در خانه باشد یا قصد برپایی تولدی مجلل را داشته باشید شما عزیزان با انتخاب یک خدمات مجالس مناسب می توانید جشن تولدی متفاوت را تجربه کنید .
همانطور که می دانید جشن تولد بزرگسالان با جشن تولد کودکان فرق دارد . امروزه بسیاری از افراد برگزاری مراسمات خود را به موسسات خدمات مجالس می سپارند . 
برگزاری جشن تولد برای بزرگسالان باید متناسب با سن و سال آن ها برگزار
چگونه پولدار شویم ؟ مطمئن هستم بار اول نیست که چگونه پولدار شویم را در گوگل جستجو کرده اید.
ولی این را می دانم که این آخرین جستجوی شماست!
چون این بار به سایت درستی وارد شدید که یک بار برای همیشه به پاسخ سوالتان می رسید.
دکتر کاویانی در دوره رایگان ثروتسازی و در یک هفته فرمولی عملی به شما می دهد که راه پولدار شدن را یاد بگیرید
ادامه مطلب
چگونه پولدار شویم ؟ مطمئن هستم بار اول نیست که چگونه پولدار شویم را در گوگل جستجو کرده اید.
چون این بار به سایت درستی وارد شدید که یک بار برای همیشه به پاسخ سوالتان می رسید.
دکتر کاویانی در دوره رایگان ثروتسازی و در یک هفته فرمولی عملی به شما می دهد که راه پولدار شدن را یاد بگیرید
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
همانطور که میدانید خیلی ها به دنبال شرایط جدید پارتنر شدن گوگل هستند تا بتوانند با علاوه بر افزایش اطلاعات، شرایط بهتری را در حوزه تبلیغات در گوگل برای خود فراهم کنند.همچنین باید بدانید که اخیرا گوگل شرایط متفاوتی برای کسب پارتنری گذاشته است. ابتدا زمان تعیین شده تا شهریور سال 99 بود ولی به علت شیوع ویروس کرونا این زمان تا بهمن ماه 99 تمدید شده. حال با مشاهده ویدیو با ما همراه باشید:
ویدیوی معرفی شرایط جدید پارتنر شدن گوگل

حتما بخوانید: چگ
برای این که رقص گوگل را متوجه شوید به مثالی که در ادامه زده می شود توجه کنید : از زمانی که بچه بودیم، بحث حذف شدن کنکور داغ بود، تا همین امروز که هنوز هم هر سال کنکوری داریم و کنکور می‌دهیم.

من همیشه به یک معضل بزرگ فکر می‌کردم، وقتی قرار است با معدل وارد دانشگاه شویم، اگر ۵۰۰ هزار نفر معدل‌شان ۱۹ باشد، کدام‌شان قرار است دانشگاه بروند؟
وقتی با رقص گوگل آشنا شدم، متوجه شدم گوگل به شکلی خلاقانه با این معضل دست و پنجه نرم می‌کند. به هر حال اگر
خیلی خوب در این تمرین می‌خوایم در مورد اضافه‌ کردن کلیدواژه و انواع انطباق کلیدواژه‌ها در گوگل ادوردز صحبت کنیم. خب تا اینجا اولین تبلیغ گوگل را در گروه تبلیغاتی خودم ساختم، کفش‌های قرمز و می‌خوام اسکرول کنم تا به بخش کلیدواژه‌ها برسیم. خب در ابتدا یک کلیدواژه با انطباق وسیع رو وارد می‌کنم.
ادامه مطلب
گوگل از هرکدوم در ترجمه چگونه استفاده میکند؟
neural matching به گوگل برای ارتباط دادن بهتر کلمات در جستجوهای سئو کمک میکند ، در صورتیکه RankBrain به گوگل برای ارتباط دادن بهتر در مفهوم ها کمک میکند .
اخیرا ما زیاد درباره neural matching گوگل شنیدیم اما حقیقت اینکه ما زیاد درباره گوگل که neural matching چی هست و گوگل چگونه از آن برای سئو استفاده میکنه رو نمیدونیم.
گوگل به برخی از سوالات برای ما جواب داده،و و اون جوابها رو در حساب توئیتر @SearchLiaison پست کرده تا سعی کنه وا
اهمیت تبلیغات در گوگل ادز چیست؟
هر ثانیه ۲٫۳ میلیون جستجو در گوگل انجام می‌شود. در بسیاری از زبان‌ها خیلی از صفحات نتایج جستجو شامل آگهی‌های گوگل ادز می‌شوند. البته این مقدار برای زبان فارسی کمتر از زبانی مثل انگلیسی است. کاربری که در گوگل کلمه‌ای را جستجو می‌کند مشخصاً به دنبال یافتن اطلاعات درباره آن کلمه است و نمایش تبلیغات در این لحظه می‌تواند ترافیک بسیار هدفمندی جذب سایت شما کند.
برای کسب جایگاه مناسب در صفحات نتایج جستجوی گوگل
رسیدن به صفحه اول گوگل برای همه آرزو می باشد اما چطور میتوانیم به صفحه اول گوگل برسیم ؟
سریع ترین روش برای رسیدن به صفحه اول گوگل خرید بک لینک با کیفیت و استفاده از یک مشاوره متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی است

برای رسیدن به صفحه اول گوگل باید قواعد بازی را به خوبی بلد باشید ؛ کدام بازی ؟؟ سوالی خوبی است اسم این بازی سئو است
بله سئو یک بازی است  یک بازی که در صورت موفقیت در آن پاداش های بزرگی دریافت خواهید کرد.
وبمستران برای رسیدن به صفحه
پس از حذف اپلیکیشن‌های ایرانی هاتگرام و تلگرام طلایی از سیستم عامل اندروید توسط گوگل، موبوگرام نیز از گوگل‌پلی حذف شد و در فاصله بین این دو اقدام بسیاری از کلاینت‌های فارسی تلگرام نیز حذف شدند.با این شواهد به نظر می رسد گوگل سیاستی در پیش گرفته که یا اپلیکیشن‌ها یا حتما به صورت انحصاری از گوگل پلی نصب شوند یا اگر از منبع دیگری دانلود می شوند الزاما در گوگل پلی باشند.سروش گرام@Soroushe1
حضور در صفحه اول گوگل با استفاده از دو روش سئو (بهینه سازی سایت) و یا تبلیغات در گوگل (گوگل ادوردز) صورت میگیرد. هر کدام از این تاکتیک ها نقاط ضعف و قوت خود را دارند. در این مطلب نشان میدهیم که در شرایط کنونی کسب و کارتان کدام روش می تواند موثرتر باشد.
سئو
رتبه بندی گوگل براساس اعتبار سایتها نزد گوگل صورت میگیرد. در واقع موتور جستجوی گوگل بر اساس اینکه سایت ها در طول زمان برای کلمه کلیدی مورد نظر چقدر فعالیت مثبت داشته اند و صفحه مربوطه را به چه م
معرفی سایت به موتورهای جستجو
تا مدتها سایت و خدمات بود که مدعی ثبت سایت با سرعت و دقت بیشتر در گوگل بودند. حتی خود گوگل چنین صفحه ای داشت اما این روزها نوعا خود گوگل سایتها را می یابد
صفحه 404 چیست و چرا طراحی می‏شود؟
این مفهوم هم این روزها برای کاربران عادی شده است و همان مطلب پیدا نشد خودمان است
وب 2 موجی زودگذر یا آینده وب؟
زمانی هر کاری در وب ارایه میشد یک برچسپ وب 2 هم می چسپوندد در کونش تا باورپذیرتر بشه. همون کاری که احتملا این روزها با کلم
چگونه با وبلاگ نویسی و تولید محتوا کسب درآمد کنم: دانلود

چکونه طراح پنوماتیک شوم: دانلود

چگونه طراحی دکور کنیم: دانلود

چگونه به مطالعه علاقمند شوم: دانلود

چگونه وبلاگ نویسی را شروع کنم: دانلود

چگونه به منظور رتبه گرفتن در گوگل محتوای سبز بنویسم: دانلود
وقتی در گوگل عبارتی را جستجو می‌کنید، معمولا نتایج اولیه و نتایج
پایانی صفحه مربوط به نتایج تبلیغاتی گوگل هستند که با عبارت Ad یا تبلیغ
سبز رنگ از نتایج دیگر متمایز می‌شوند. صاحبان سایت‌ها برای نمایش این
تبلیغات به ازای هر کلیک مبلغی را به گوگل پرداخت می‌کنند.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تبلیغ در موتور جستجوی گوگل کلیک کنید.
زمانی که لیست عبارت های جستجو شده در گوگل را به صورت سالیانه مشاهده می کنیم ، تازه پی می بریم که در آن سال چه اتفاقاتی رخ داده است. تمام اتفاقات خوب ، بد ، اخبار فرهنگی همگی می تواند بر اساس عبارت های جستجو شده در گوگل مشخص شوند. ما در این مقاله به بررسی عبارت های سرچ شده توسط آمریکایی ها در سال 2018 خواهیم پرداخت و می توانیم این موضوع را اشاره کنیم که بعضی از این عبارت در کل جهان به اصطلاح ترند بوده اند. بدون حرف اضافه ی دیگری بریم سراغ بهترین عبا
آیا متوجه شدید که گوگل گزینه های کمتری برای نتایج جستجوی خود را برای درخشش ارائه می دهد؟ به نظر می رسد گوگل به طور مرتب یک صفحه جدید را به صفحات نتیجه جستجو اضافه می کند که بلافاصله پاسخ سوالات کاربران را پاسخ می دهد بدون آنکه نیاز به کلیک بر روی هر چیزی داشته باشند. به عنوان مثال، [Blade Runner 2049] را تایپ کنید و توسط چهار آگهی، پانل نمودار آگهی کامل، زمان نمایش فیلم، داستان های برتر و خوراک توییتر بمباران می شوید تا زمانی که شما در نهایت به اولین ن
احتمالا در صفحه اکانت‌های اختصاصی گوگل ادز جی ادز دیده‌اید که نوشته‌ایم به هر اکانت جدید یک کپن هدیه تعلق می‌گیرد. این کپن‌ها برای هر اکانت فقط یک بار و آن هم در اولین خرید شما فعال می‌شوند و به شما اعتبار هدیه اضافه می‌کنند.
میزان شارژ هدیه این کپن‌ها بر اساس ارز مورد نیاز شما متفاوت است. به طور مثال در صورتی که اکانت اختصاصی با لیر ترکیه تهیه کنید، ۱۵۰ لیر کپن به صورت خودکار روی حساب شما فعال می‌شود. در طی ۳۱ روز از افتتاح اکانت، تا سقف
تولد!!!
نمی تونستم تا مدت ها این اتفاق رو درک کنم!!
اما اتفاقه قشنگیه، خییییلی، توی این اتفاق، عاشق خدا میشی
تولد یه انسان، خیییلی قشنگه .. 
وقتی قدر این تولد رو بدونی، توی دنیا فقط عاشق خدا میشی ..

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود
ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

چه گویمت که به میخانه دوش مست و خراب
سروش عالم غیبم چه مژده‌ها دادست

که ای بلندنظر شاهباز سدره نشین
نشیمن تو نه این کنج محنت آبادست

خدایا در خودم، هر روز تولدی و تولدی و تولدی از تو می خو
۷ روش برای افزایش امنیت حساب گوگل

۰
 اشتراک‌گذاری
سرویس های گوگل تقریبا رایگان اند و شما می توانید به کمک آن ها در هزینه های خود صرفه جویی کنید و بهره وری خود را افزایش دهید. ناگفته نماند که گوگل نیز تا حدودی به زندگی خصوصی ما، سرچ ها و خیلی چیزهای دیگر سرک می کشد و این باعث می شود که کمی عصبانی شویم! خب برای این که جلوی این مساله را بگیریم یا حداقل به گوگل بفهمانیم که تو آقا بالاسرما نیستی! می توانیم از ۷ ابزار استفاده کنیم تا امنیت حساب گوگ
۷ روش برای افزایش امنیت حساب گوگل
 ۰
 اشتراک‌گذاری
سرویس های گوگل تقریبا رایگان اند و شما می توانید به کمک آن ها در هزینه های خود صرفه جویی کنید و بهره وری خود را افزایش دهید. ناگفته نماند که گوگل نیز تا حدودی به زندگی خصوصی ما، سرچ ها و خیلی چیزهای دیگر سرک می کشد و این باعث می شود که کمی عصبانی شویم! خب برای این که جلوی این مساله را بگیریم یا حداقل به گوگل بفهمانیم که تو آقا بالاسرما نیستی! می توانیم از ۷ ابزار استفاده کنیم تا امنیت حساب گوگل
چرا تبلیغات در گوگل؟
گوگل را دیگر همه می‌شناسیم؛ بزرگ‌ترین موتور جست‌وجو در دنیا و پر ترافیک‌ترین وب‌سایت در ایران. وب‌سایت گوگل یکی از اصلی‌ترین کانال‌های تبلیغاتی برای کسب‌وکارها به شما می‌آید. تبلیغات در گوگل به دلیل نمایش در زمان و مکان مناسب، این فرصت را در اختیار کسب‌وکارها قرار می‌دهد تا مشتریان بالقوه را سریع‌تر به سمت وب‌سایت خود هدایت کنند.
با تبلیغ در گوگل، شما هر یک از سرویس‌های گوگل و همکاران تجاری آن را تبدیل به جای
راهنمای سئو سایت و ایندکس شدن در گوگل
شما یک وب سایت زیبا ایجاد کرده اید، اما هنوز در نتایج جستجوی گوگل ظاهر نشده اید. این موضوع ممکن است سبب نگرانی شما شده باشد. چگونه می توانید توجه موتورهای جستجوگر بزرگ را به وب سایت خود جلب کنید.
گوگل هر روز میلیاردها وب سایت را بررسی می کند. چگونه این کار را انجام می دهد... و چگونه می توانید توجه بیشتری از گوگل دریافت کنید؟ بیایید نگاهی بیندازیم بر این که چگونه گوگل یک وب سایت را ایندکس، تجزیه و تحلیل و سپس
هیچ پدر و مادری نیست که عاشق دنیای زیبا و فانتزی دختر بچه‌اش نباشد. دختر بچه‌ها دنیای زیبائی برای خود خلق می‌کنند. از میهمان‌های خیالی و با نمک در عروسک بازی های‌شان تا مراقبت از عروسک‌های زیبای کاراکتر کارتونی مورد نظرش همچون یک کودک! دنیای کارتونی دختر بچه‌ها هم همچون پسر بچه‌ها بسیار متنوع است.
این موضوع به ما در هنگام برگزاری جشن تولد آنها بسیار کمک می‌کند. اگر قصد برگزاری یک تولد به یادماندنی برای فرزند دلبند خود را دارید؛ می‌تو
گوگل ترندز | Google trends یکی از مهم ترین ابزار های سئو سایت و بهینه سازی سایت می باشد. گوگل ترندز مانند یک چاقوی همه کاره برای متخصصین سئو محسوب می شود. اگر می خواهید که تنها از یک ابزار برای بازاریابی اینترنتی خود استفاده کنید، این ابزار رایگان گوگل، بهترین گزینه خواهد بود.
ادامه مطلب
《تولد هر کس که بود مبارک》قربونش برم...شفیعه نقاشی کرده و زیرش اینو نوشته و چسبونده به دیوار!!معمولا تو تولدا نقاشی میکشه و زیرش مینویسه مثلا: تولد پدر مبارک، تولد مادر مبارک، و به دیوار میزنه.بابا! میدانیم تولدته یه کم صبر... کم حواس شدیم نه دیگه اینقدر خخخخ 
یو‌اس‌بی به‌جای رمز در گوگل
رمزهای عبور امروزه در همه وب‌سایت‌ها به کار می‌رود و هر روز هم امنیت آنها در مقابل هک و نفوذ کمتر می‌شود. تیم امنیتی گوگل به این فکر افتاده است که آن را با چیز بهتری عوض کند. در مجله IEEE Security and Privacy که اخیرا منتشر شده، معاون امنیتی گوگل از کلیدی صحبت کرده است که با یک تراشه هوشمند درونی می‌تواند به‌صورت خودکار به سرویس‌های مختلف رایانه متصل شود.

نحوه ساخت جیمیل (Gmail) یا اکانت گوگل
اگر قصد داریم که یک اکانت جیمیل یا گوگل بسازید، کافیست که مراحل شرح داده شده در بخش زیر را به طور دقیق و مرتب طی کنید:
- ابتدا با کلیک بر روی این قسمت به صفحه ساخت جیمیل (Gmail) یا اکانت گوگل مراجعه کنید.

https://accounts.google.com/SignUp

- مشخصات مورد نیاز و خواسته شده را وارد کنید. این مشخصات شامل نام، نام خانوادگی، یوزرنیم، رمز عبور، تایید رمز عبور، تاریخ تولد، جنسیت،
کمپانی گوگل یکی از بزرگترین کمپانی های فعال در حوزه اینترنت است که کم تر کسی در دنیای مجازی وجود دارد که نام این کمپانی را نشنیده باشد . یکی از محصولات فوق العاده گوگل که می تواند در سفرها به شما بسیار کمک کند سیستم نقشه گوگل است که امروز قصد داریم تا برنامه آن را در وب سایت دانلودور برای گوشی های هوشمند اندرویدی معرفی کنیم .
ادامه مطلب
 تولد چیست؟ تولد زندگی دوباره است.
 امروز تولد بهترین کس زندگیمه ،امروز تولد همسرمه ،امسال تولد همسرم با تولد امام جوادالائمه علیه السلام یکی شده بود، و مااز این اتفاق هر دومون خیلی خوشحال شدیم .
انشالله که همسر خوبم همیشه در همه مراحل زندگیشون موفق و موید باشند و انشاالله جز یارانه خاصه امام زمان باشند .
براشون آرزوی عاقبت به خیری وشهادت میکنم .
انشاالله که سایشون همیشه بالای سر من و بچه هام باشه انشالله ۱۲۰ ساله بشین همسر عزیزم.
دوستان مشغول چرخ زدن توی دارک وب بودم یک هکری توی یکی از پست هاش نوشته بود یک آدرسی از گوگل پیدا کرده که فیلتر نیست رفتم توی اون آدرس و با اکانت جیمیلم لاگین شدم دیدم هرچی میگه حقیقت داره و بدون فیلتر و با سرعت بالا وارد سایت یوتوب شدم اینم آدرس اون سایت که از گوگل بپد

گوگل فیلتر نشده
دوستان مشغول چرخ زدن توی دارک وب بودم یک هکری توی یکی از پست هاش نوشته بود یک آدرسی از گوگل پیدا کرده که فیلتر نیست رفتم توی اون آدرس و با اکانت جیمیلم لاگین شدم دیدم هرچی میگه حقیقت داره و بدون فیلتر و با سرعت بالا وارد سایت یوتوب شدم اینم آدرس اون سایت که از گوگل بپد

گوگل فیلتر نشده
می‌دونی جانِ مادر :* من همیشه روز تولدم رو دوست داشتم، از وقتی که یادم میاد و حتما اون قبل‌ترها که یادم نمیاد... این که روز تولد یک نفر دیگه رو هم اندازه خودم دوست داشته باشم از محالات است، مگر این که برایم تولد دوباره باشه...
تولد دو سالگی‌ات مبارک، جگرگوشه :* 
___مطالب جالب ریاضی___به دست آوردن روز ، ماه و سال تولد :
عدد ماه تولد خود را انتخاب کنید.ضرب در 100 کنید .
به اضافه ی روز تولد کنید .
 ضرب در  2 کنید .
به اضافه ی  6 کنید .
ضرب در  5 کنید .
به اضافه ی  4 کنید .
 ضرب در  10 کنید .
منهای  340 کنید .
به اضافه ی  سن خود کنید .
دو رقم اول سن / دو رقم دوم روز تولد / یک یا دو رقم سوم ماه تولد
ادامه مطلب
گوگل وبمستر چیست؟
گوگل وب مستر تولز یکی از نرم افزار هایی می باشد که توسط گوگل توسعه و بهینه سازی شده است. این نرم افزار توانایی این را دارد که به شما مشکلات سئوی وب سایتتان را که از دید گوگل مطرح می باشد اعلام کند و شما آن را برطرف کنید. از طرفی، برای اینکه بتوانید به این آمار و اطلاعات دسترسی داشته باشید باید اقدام به ثبت سایت در گوگل وبمستر تولز کنید.
هنگامی که شما حساب گوگل خود را در اندروید تنظیم می کنید ،  همه چیز در تلفن همراه شما با آن حساب همگام سازی می شود که می تواند شامل مخاطبین ، تقویم ، ایمیل ها ،  برنامه های کاربردی و ... باشد ، حال اگر شما بخواهید تلفن همراه تان را بفروشید یا به کسی دیگر هدیه بدهید ، باید اکانت تان را از گوشی پاک کنید.
رایج ترین سوالات مربوط به این موضوع عبارتند از: چگونه حساب کاربری گوگل را بدون تنظیم مجدد کارخانه حذف کنیم؟  حذف اکانت گوگل در اندروید 8 چگونه انجا
گوگل فتواسکن چیست و چگونه کار می‌کند؟

گوگل PhotoScan یک اپلیکیشن همراه و تکمیل‌کننده Google Photos است که اجازه می‌دهد کاربران عکس‌های چاپی خود را اسکن و به صورت دیجیتالی آرشیو کنند.
این اپلیکیش
ایتنا - گوگل با ایجاد
برخی تغییرات در برنامه جیمیل تلاش کرده تا بر جذابیت‌های آن بیفزاید. نسخه
آزمایشی جیمیل برای اندروید از قابلیت‌هایی همچون به یادآوری و نشانه
گذاری یا پین کردن پیام‌ها برخوردار است.

یکی دیگر از تغییرات جیمیل امکان دسته بندی بهتر پیام های مرتبط است که
باعث می شود، رسیدگی به آنها راحت تر شود و بعدا با سهولت بیشتری بتوان
محتوای این پیام‌ها را مدیریت کرد.
همچنین تغییراتی در طراحی نسخه اندرویدی ج
این روزها تزیین کیک تولد اهمیت زیادی پیدا کرده است. اغلب مهمانی‌های تولد، تم‌های مختلفی دارند و تزیین کیک تولد معمولا منطبق با نوع تم جشن در نظر گرفته می‌شود. کوکی‌ها و کاپ کیک‌های طراحی شده بر اساس مدل کیک هم مهمانانِ تازه جشن‌های تولد هستند که به میزهای پذیرایی شما رنگ و بوی ویژه‌ای می‌دهند.
کیک‌های فوندانتی و خامه‌ای موجود در بازار بسیار زیبا و متنوع هستند. قنادی‌های خوب و حرفه‌ای مثل قنادی ناتلی، هر مدل کیکی که در ذهن دارید ر
گوگل از دیرباز معروف به مخفی کردن امکانات جالب در سرویس های خود بوده است. موتور جستجوی این شرکت و صفحه ساده آن نیز از این قاعده مستثنا نیستند و همیشه نکات جالب و مخفی جدیدی به لیست این صفحه اضافه می شود.
در این روزهای کرونایی اینترنت و موتور های جستجو بیش از هر سرگرمی دیگری می تواند افراد را در خانه ها نگه دارد. بازی هایی در سرویس گوگل وجود دارند که تنها با سرچ یک عبارت در دسترس قرار میگیرند.
۱- اگر عبارت "solitaire" را در گوگل جستجو کنید، این وب سایت
قتل عایشه به دست معاویه (به اعتراف اهل سنت عمری)
رشید الدین فضل الله وزیر و مورخ بزرگ اهل سنت عمری می‌نویسد:
در ربیع الابرار زمخشری و در کامل السفینه این حدیث معتبر است که معاویه عائشه را به خانه خود دعوت کرد و سرچاهی به نی بپوشید و بر آن کرسی آبنوسین نهاد و عایشه ام المومنین (ام الفاسقین) را بر آنجا نشاند. بر نشستن و فرو رفتن همان بود. معاویه بفرمود تا چاه را با آهک بینباشتند.
جامع التواریخ، تاریخ ایران و اسلام، تالیف رشید الدین فضل الله، جلد ۲
دانلود آهنگ به مناسبت جشن تولد
دانلود اهنگ شاد تولد برای رقص
اهنگ جشن تولد فاطمه
اهنگ جشن تولدم شده دوباره

دانلود آهنگ عزیز من گل من تولدت مبارک با کیفیت
آهنگ تولد مذهبی
آهنگ تولدت مبارک بزرگسال
دانلود اهنگ تولد برای خواهر شاد
الگوریتم گوگل در سال 2020 به طور عمده آپدیت شد.
در تاریخ 14 ژانویه یک بروز رسانی عمیق در الگوریتم های گوگل صورت گرفت. که در این تغییرات بسیاری از سایت ها دچار سقوط جایگاه و برخی صعود جایگاه در گوگل شدند.
اما این تنها بروزرسانی گوگل نخواهد بود و در آینده شاهد تغییرات بیشتری در نحوه رفتار موتور جستجوی گوگل هستیم.
سال گذشته، ظاهر نتایج جستجوی گوگل روی دستگاه های موبایل تغییر کرد. گوگل در توئیتی اعلام کرده است که این تغییر ظاهر به زودی روی دسکتاپ نی
در این مقاله قصد
داریم ضمن آموزش کامل کار با این ابزار کاربردهای آن را در این مقاله
گرداوری کنیم. گوگل Fetch در یک جمله ابزاری است که با کمک آن میتوان صفحات
ایجاد شده و یا تغییر یافته یک سایت را به گوگل معرفی کرد تا ربات های
گوگل به آن صفحه مراجعه کنند و آن را برای رتبه گیری در صفحه نتایج جستجو
مورد تحلیل قرار دهند. به این عمل ربات های گوگل index کردن می گوییم. درست
مانند فرهنگ های لغت، Index کردن موجب سرعت دسترس به محتوای صفحات خواهد
گردید.
fetch as googl
گوگل محبوب ترین موتور جستجوی دنیاست و اکثر افراد موضوعات مورد نیاز خود را در گوگل جستجو پیدا می کنند.این امر باعث شده است تا تمامی مدیران وب سایت علاقه دارند، بعد از طراحی سایت در صفحات نخست نتایج جستجوی گوگل حضور داشته باشند و کاربران بیشتری را به وب سایت خود جذب کنند.
ادامه مطلب:

بررسی عینک گوگل (Google Glass)
وقتی اولین بار پروژه‌ی گلس توسط گوگل مطرح شد، سر و صدای زیادی به پا شد. پس از مدت زمان نه چندان کوتاهی شاهد عرضه‌ محدود این ابزار پوشیدنی به بازار بودیم.در ادامه می‌توانید تجربه ما از بررسی عینک گوگل را مطالعه کنید.
ادامه مطلب
سلام
یه تولد دیگه در راهه...
و من باز عازم مهمانی تولد هستم...
اینبار هم یه تجربه ی جدید در راهه...
همسفری با خانواده و در نقش خاله...
و بعد زیارتِ تولد، ایرانگردی تابستانه.
هیجان زده ام مثل همیشه....
الهی شکر
دارم میام پیشت امام رضا جانم
انتخاب کلمات کلیدی صحیح در گوگل ادوردز بعد از مرحله ایجاد  کمپین جستجو است. در این مرحله تنظیم گروه‌های تبلیغاتی، کلمات کلیدی و شروع تبلیغات در گوگل باید انجام شود. در واقع یک کمپین مجموعه‌ای از گروه‌های تبلیغاتی است، اما منظور از یک گروه تبلیغاتی، مجموعه‌ای از کلمات کلیدی و تبلیغات آنهاست.
برای مثال یک گل فروشی را در نظر بگیرید، می‌توانید کمپینی برای گلها بسازید و یک گروه تبلیغاتی برای هر نوع گل ایجاد کنید. در این مقاله نحوه انتخاب کل
از آنجا که گوگل الگوریتم جستجوی خود را به روز کرده است ، برخی از موفق ترین شرکت ها وب سایت های خود را پیدا کرده اند که از صفحه اول گوگل به صفحه 7 یا 8 کج شده اند. این بر همه نوع مشاغل ، از خرده فروشان مد تا تولید کنندگان تأثیر گذاشته …The post 7 خطای اساسی SEO که باعث می شود شما روی Google کلیک کنید (و چگونه می توانید از آنها جلوگیری کنید) appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2Srv5yx
مشاهده مطلب در کانال
پنل پیامکی گوگل  چه طور استفاده کنیم؟

گوگل سرویس پیام کوتاه جدید خود را در بسیاری از کشورها از جمله هند راه اندازی کرده است. با کمک این سرویس می توانید پیامک رایگان را به دوستان و اعضای خانواده ارسال کنید. این ویژگی جدید Google در هند تقریبا توسط همه اپراتورهای بزرگ خدمات تلفن همراه به همراه Reliance ، MTS ، Tata Indicom و Vodafone پشتیبانی می شود. ما به شما می گوییم چگونه می توانید از این سرویس رایگان Google استفاده کنید.این ویژگی Google در تقریبا 51 کشور در آسی
___مطالب جالب ریاضی___
به دست آوردن روز ، ماه و سال تولد :
عدد ماه تولد خود را انتخاب کنید.ضرب در 100 کنید .
به اضافه ی روز تولد کنید .
 ضرب در  2 کنید .
به اضافه ی  6 کنید .
ضرب در  5 کنید .
به اضافه ی  4 کنید .
 ضرب در  10 کنید .
منهای  340 کنید .
به اضافه ی  سن خود کنید .
دو رقم اول سن / دو رقم دوم روز تولد / یک یا دو رقم سوم ماه تولد
ادامه مطلب
گوگل وبمستر چیست؟
گوگل وب مستر تولز یکی از نرم افزار هایی می باشد که توسط گوگل توسعه و بهینه سازی شده است. این نرم افزار توانایی این را دارد که به شما مشکلات سئوی وب سایتتان را که از دید گوگل مطرح می باشد اعلام کند و شما آن را برطرف کنید. از طرفی، برای اینکه بتوانید به این آمار و اطلاعات دسترسی داشته باشید باید اقدام به ثبت سایت در گوگل وبمستر تولز کنید.
آیا متوجه شدید که گوگل گزینه های کمتری برای نتایج جستجوی خود را برای درخشش ارائه می دهد؟ به نظر می رسد گوگل به طور مرتب یک صفحه جدید را به صفحات نتیجه جستجو اضافه می کند که بلافاصله پاسخ سوالات کاربران را پاسخ می دهد بدون آنکه نیاز به کلیک بر روی هر چیزی داشته باشند. به عنوان مثال، [Blade Runner 2049] را تایپ کنید و توسط چهار آگهی، پانل نمودار آگهی کامل، زمان نمایش فیلم، داستان های برتر و خوراک توییتر بمباران می شوید تا زمانی که شما در نهایت به اولین ن
در این پست زیباترین کیک تولد که تاحالا ندیده اید را می توانید ببینید و برای عزیزانتان سفارش دهید در این مجموعه کیک های تولد به جرات می توانم بگویم منحصر ترین، زیباترین،قشنگ ترین،خاص ترین کیک های تولد که واقعا تا به حال تو عمرتون ندیدید رو اینجا میتونید ببینید.
ادامه مطلب
ثبت سایت در گوگل وبمستر
یکی از ویژگی هایی که موتور جستجوگر گوگل دارد، این می باشد که به راحتی می توانید پس از طراحی اولیه وب سایتتان و کامل کردن آن، اقدام به ثبت سایت در گوگل وبمستر تولز کنید، گوگل وب مستر تولز یکی از نرم افزار هایی می باشد که با استفاده از آن می توانید از لحاظ سئو وب سایتتان را کنترل کنید و از دید گوگل وب سایتتان را مشاهده کنید که این مورد موجب می گردد تا دسترسی پذیری بالاتری نسبت به رتبه های وب سایتتان داشته باشید.
الگوریتم های گوگل که اگه اشتباه نکنم سیزده تا هستند خیلی جالب هستند. این الگوریتم ها عملا برای این ایجاد شده اند که جلوی تقلب در دیده شدن در صفحات جستجو را بگیرند. اگر به یاد داشته باشید قبلا وقتی کلمه و یا جمله ای را سرچ می کردیم، مطالب غیر مرتبط می آمد مثلا اگر یک سایت آن کلمه را بارها تکرار کرده بود در صفحه اول نمایش داده می شد ولی با گذشت زمان و باهوشتر شدن گوگل جلوی این نوع تقلب گرفته شد. همچنین در حال حاضر اگر جمله ای را سرچ کنید، خود گوگل
رسیدن به صفحه اول گوگل برای همه آرزو می باشد اما چطور میتوانیم به صفحه اول گوگل برسیم ؟
سریع ترین روش برای رسیدن به صفحه اول گوگل خرید بک لینک با کیفیت و استفاده از یک مشاوره متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی است

برای رسیدن به صفحه اول گوگل باید قواعد بازی را به خوبی بلد باشید ؛ کدام بازی ؟؟ سوالی خوبی است اسم این بازی سئو است
بله سئو یک بازی است  یک بازی که در صورت موفقیت در آن پاداش های بزرگی دریافت خواهید کرد.
وبمستران برای رسیدن به صفحه
 برای تزیین تم تولد کودک می توانید خوراکی های مختلف مثل میوه ها، تنقلات و کیک و شیرینی را با توجه به مدل تم تولد تزیین کنید. این کار علاوه بر زیبایی جشن باعث تحریک اشتهای بچه ها می شود.
در اینجا روش تزیین میوه و تنقلات برای تم های تولد مختلف یاد داده شده است.
ادامه مطلب
با یاری جستن از خداوند منان ویاری شما عزیزان توانستیم امروز بوتیک احراجات را در گوگل مپ جای گذاری نماییم.
از این پس شما عزیزان جهت راحت رسیدن به فروشگاه کافیست فقط نام
"بوتیک احراجات"را در گوگل مپ سرچ نموده و  با هر برنامه ای از "ویز"گرفته تا خود گوگل مپ آدرس به راحتی در اختیار شماست. 
منتظر حضور سبزتان هستیم.
مجید فرغزاری مدیریت بوتیک احراجات
تبریک تولد خاص برای دوست صمیمی از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
اس ام اس و جملات تولدت مبارک دوست عزیزم
نامه تبریک تولد جملات زیبای تبریک تولد به دوست خواهر و ام عشقم همسر و مرد زمان تولد برای هر کسی دارای اهمیت خاصی است و این تاریخچه نه فقط برای وجود مرتبط فرد دوست برای تولدتان را صمیمانه تبریک بیان و از الله بخشنده برایتان شادی سلامتی. اقسام نامه خوش برای دوست خالص و جملات احساسی و رمانتیک برای دوست و رفیق اما شادی
تبلیغات گوگل
اگر به درستی اجرا شود می‌تواند کسب و کار شما را در مدت زمانی کوتاه به موفقیت برساند. در سال‌های اخیر دنیای بازاریابی
به طور چشمگیری تغییر کرده است و تبلیغات گوگل یکی از سیستم هایی است که نقش بزرگی در این تغییر داشته است. به همین دلیل تبلیغات گوگل یکی از موثرترین روش‌های تبلیغات
آنلاین است و توسط هزاران سازمان کوچک، متوسط ​​و بزرگ مورد استفاده
قرار می گیرد.
ادامه مطلب
انواع تبلیغات در ادوردز گوگل  (Google AdWords)
تبلیغات متنی ادوردز گوگل  (شبکه جستجو)
این ساده ترین قالب تبلیغات در گوگل است و ظاهر آن عبارت است از هر نتیجه جستجوی عادی (عنوان ، آدرس اینترنتی و توضیحات متا) ، برای تمایز از موقعیت های طبیعی ، دارای یک برچسب سبز با کلمه "تبلیغات" است.
تبلیغات تصویر ادوردز گوگل
این نوع از تبلیغات همانطور که از نام آن پیداست ، حمل ، تصاویر ، گرافیک است و باعث می شود این اعلان بسیار جالب تر شود. فرمی که در آن این تبلیغات ا
شاید گربه ها هم دوست داشته باشند که یک مهمانی بگیرند یه میز پر از خوراکی های متنوع و خوشمزه گربه ایی برای دوستانشان بگذارند نوشیدنی سرو کنن و حتی بعد از یک آتیش بازی و فشفه بازی با دوستاشون عکس بگیرند و در شبکه اجتماعی مخصوص گربه ها به اشتراک بزارن.
شاید دقیقا ندونید که تولد گربه simoncat.ir/گرفتن-جشن-تولد-برای-گربه/  چه چیزی میخواد ولی سایمون کت اینو میدونه.
مهم ترین وسیله ای که شما باید برای بچه گربه خود تهیه کنید جای خواب است . بچه گربه های نوزاد
گوگل ادز اصلاً چیست؟
اگر بخواهیم به ساده‌ترین شکل این سیستم تبلیغاتی را توضیح دهیم، باید بگوییم گوگل ادز یک اکوسیستم است متشکل از:

کاربرانی که در اینترنت مشغول گشت و گذار هستند.
کسب و کارهایی که می‌خواهند تبلیغات خود را به مشتری‌های بالقوه نمایش دهند.
رسانه‌‌های اینترنتی؛ یعنی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی که می‌خواهند با نمایش این تبلیغات، به درآمد برسند. یکی از مطرح‌ترین این رسانه‌ها خود موتور جستجوی گوگل است.
در واقع شما به عنوا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها